kaviran
18 بهمن 1401 - 20:47

نقی‌زاده: بازی ۶ امتیازی را از مس رفسنجان بردیم

بازیکن آلومینیوم اراک گفت: بازی ۶ امتیازی را از مس رفسنجان بردیم چرا که هم از نظر امتیاز از مس جلو افتادیم و هم جایگاه این تیم در لیگ را گرفتیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، علیرضا نقی‌زاده عصر امروز در جمع خبرنگاران و پس از پیروزی 2 بر یک آلومینیوم مقابل مس رفسنجان، اظهار داشت: امروز بازی سختی مقابل مس رفسنجانی داشتیم که تا قبل این بازی تنها یک باخت در کارنامه خود داشت و برد ما مقابل این تیم دومین باخت مس را رقم زد که از این بابت بسیار خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم.

وی افزود: مس تیم خیلی خوب با کادر فنی حرفه‌ای است اما بازی 6 امتیازی را بردیم، چرا که هم امتیاز ما با این مساوی بود و هم توانستیم با برد امروز و کسب 3 امتیاز جایگاه این تیم را در جدول لیگ برتر گرفتیم.

نقی‌زاده ادامه داد: جا دارد از هیئت مدیره و کادر فنی تشکر داشته باشم، البته این تیم نیاز به حمایت بیشتری دارد که با وجود حمایت کارخانه و باشگاه از کادر فنی و تیم قطعا مطمئن باشید آلومینیوم حرف‌های زیادی در لیگ برتر و فوتبال کشور برای گفتن دارد.

بازیکن آلومینیوم اراک با اشاره به بازی هفته آینده با تراکتور تبریز گفت: تراکتور تیم بزرگ و قابل احترامی است که از زمان ورود سرمربی جدید، این تیم توانسته بازی‌های خوبی داشته و نتایج قابل قبولی هم کسب کند.

وی افزود: آلومینیوم هم در این هفته‌ها خوب فوتبال بازی کرده و خوب هم امتیاز گرفته و قطعا برای برد و کسب امتیاز به میدان می‌رویم و امیدواریم خوب بازی کنیم و این روند موفقیت تیمی را حفظ کنیم.

انتهای پیام/711/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1026141